Konzultace

ČESKY Aktuálně pracuji v ambulanci, kde poskytuji služby hrazené ze zdravotního pojištění.

Zájemce o psychoterapii zapisuji do pořadníku, který sdílíme i s dalšími kolegy. Jelikož zájem značně převyšuje naší kapacitu, počítejte s čekáním v řádu měsíců. Pokud máte zájem o zapsání, můžete vyplnit formulář níže a když se někomu z nás uvolní dlouhodobější místo, budeme Vás kontaktovat na uvedený telefon. Pro zařazení do péče vyžadujeme doporučení (žádanku) od praktického nebo jiného lékaře. Na tom se přesněji domluvíme, až Vás budeme kontaktovat.

Pokud je ve Vašich možnostech platit si konzultace soukromě, ráda Vám po vyplnění kontaktního formuláře doporučím vhodného terapeuta. Počítejte s cenou 800 Kč/ sezení.

ENGLISH I currently only provide services covered from the health insurance.

As the interest for psychotherapy exceeds our capacity, me and my colleagues use a waiting list to make it as fair as possible. Please count with waiting in the order of months. If you are willing to wait, you can fill the form in and we will contact you by phone. You need to have full health insurance and a recommendation from a doctor (GP/ other doctors). We can discuss that before the first session.

If private psychotherapy is an option for you, I can recommend for example Tomáš Andrášik, Aleksandra Samardžiev, Břetislav Passinger.

Mám zájem o zapsání do pořadníku / Please put me on the waiting list

Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a manipulací s těmito údaji prostřednictvím této webové stránky.